چه کسانی براي اصولگرایان فارس ليست مي‌بندند؟ / حضور سه كازروني در شورای ائتلاف اصولگرایان

به گزارش کازرون نما به نقل از شیرازه، 55 روز دیگر 2 انتخابات مهم در کشور برگزار می شود و جریان های سیاسی که از حدود 2 سال پیش، خود را برای روز 7 اسفند آماده می کردند، این روزها در حال نهایی کردن لیست های خود هستند. آن چه از جلسات و لابی های پشت پرده جریان های سیاسی به گوش می رسد، برخلاف اصلاح طلبان که هنوز نمی دانند مستقل لیست بدهند یا مشترک با دولتی ها، جناح اصولگرا، در آستانه یک وحدت حداکثری قرار دارد.

از همین رو، این جریان سیاسی شورایی برای ائتلاف تشکیل داده و اعضای کمیته‌ های اجرایی و تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس را هم مشخص کردند. همچنین شورای ائتلاف اصولگرایان برای رسیدن به وحدت حداکثری، تاکنون چندین جلسه با حضور احزاب و گروه های این جریان سیاسی تشکیل داده اند.

البته چنین تشکیلاتی در استان فارس هم مثل سایر استان ها وجود دارد و آن ها نیز تلاش می کنند تا لیستی واحد برای انتخابات مجلس ارائه کنند. برای تحقق این موضوع شورایی 25 نفره از جریان های مختلف اصولگرایی در فارس گردهم آمده اند تا صلاحیت نامزدهای انتخابات مجلس را در حوزه های انتخابیه استان بررسی و با توجه به معیارها و شاخص های اصولگرایی، اعضای لیست اصولگرایان را مشخص کنند که این شورا، با تشکیل منظم جلسات، در حال نهایی کردن لیست نامزدهای مورد نظر خود می باشند.

در ميان اين افراد نام سه كازروني شامل حجت الاسلام محمد خرسند (امام جمعه كازرون)، علي اسدزاده (مدير مسئول هفته نامه شهر سبز) و احمد همتي (معاون فرهنگي شهرداري شيراز) به چشم مي‌خورد.

اسامی این شورای 25 نفره ای را که برای جریان اصولگرایی در استان فارس تصمیم می گیرند، به شرح زیر می باشد.

غلامحسین چوبینه- محمدعلی چوبینه- هدایت طاهری- ابراهیم شعرا- محمدرضا مشفقیان- حجت الاسلام خرسند- مجید فروردین- احمد همتی بوشهری- اکبر بانشی- مهدی شفیعی- علی اسدزاده- غلام مهدی حقدل- حسین روزیطلب- محمود نجابت- جابر مهدیار- اسماعیل رئیسی و همچنین، آقایان، فیروزی، قناعت پیشه، فاتح نژاد، سیادت، فرخ زاده، ترابی، شیرازی و شمس کسانی هستند که قرار است لیست جبهه متحد اصولگرایی را تهیه و به مردم ارائه کنند.نویسنده: سرویس سیاسی
منبع: شیرازه