پایگاه خبری کازرون نیوز | kazeroonnema.ir

به‌روز شده در: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۰
دکتر عباسی در نطق میان دستور:
به گزارش کازرون نما، فریدون عباسی دوانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی،در نطق میان دستور خود گفت: با سلام به همه مردم مقاوم و همراه کشور عزیزم و مردم بزرگوار کازرون و کوهچنار که فرصت مشارکت و قانونگذاری، حضور در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون انرژی را به اینجانب داده‌اند.
به گزارش کازرون نما؛ با تلاش و پیگیری دکتر فریدون عباسی دوانی نماینده مردم شریف کازرون و کوه‌چنار، شهر کازرون در مطالعات طرح ملی احداث آزاد راه شیراز به بوشهر، در نزدیکترین فاصله با این آزاد راه قرار گرفت.
جلسه پربار و تحول‌آفرین وزیر راه و شهرسازی با نماینده کازرون و کوه‌چنار؛
▪️به گزارش دریاقتی کازرون نما، در چارچوب راهبرد جهاد خدمت دکتر عباسی برای پیشرفت و توسعه کازرون و کوه‌چنار، با تشکیل جلسه دو ساعته نماینده مردم این منطقه با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، مطالب مهمی به اشتراک فنی و مذاکره گذاشته شد که در پایان با اهتمام طرفین جهت حل و فصل موضوعات مطرح شده، به مصوبات و نتایج موفق و ارزشمندی منجر شد.
نگار خانه
آيا شما براي حل هيچ يك از مشكلات كازرون پيشنهادي نداريد؟... كازرون نما آماده‌ي انتشار مقالات شماست... كازرون نما خبرنگار افتخاري مي‌پذيرد... كازرون نما آماده انتشار فيلم‌ها و تصاوير شما از كازرون است.       
اخبار ويژه
وحدت جهان اسلام رژیم صهیونیستی را منزوی خواهد کرد
نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تقویت ارتباط با همسایگان به ویژه کشورهای عربی و وحدت جهان اسلام توام با تقویت بنیه اقتصادی و ارتقای فهم اجتماعی به ضرر رژیم صهیونیستی تمام خواهد شد.
واردات و صادرات از گمرک کازرون امکانپذیر شد
سرمایه گذاران می‌توانند واردات و صادرات خود را از طریق گمرک کازرون انجام دهند.
همه دستگاه ها دولت را در مبارزه با فساد همراهی کنند/ نباید دولت را سست کنیم
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه همه دستگاه ها دولت را در بحث مبارزه با فساد همراهی کنند، گفت: الان زمانی نیست که دولت را سست کنیم.
منطقه ویژه کازرون بسترساز تولید صادرات محور می‌شود
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: با توجه به قابلیت‌های موجود در منطقه ویژه اقتصادی کازرون، این منطقه بتواند زمینه مناسبی برای ایجاد اشتغال پایدار و صادرات فراهم کند.
دیدار دکتر فریدون عباسی با سفیر رومانی در ایران / هماهنگی جهت ایجاد روابط تجاری با کازرون
به‌گزارش کازرون نما؛ دکتر فریدون عباسی دوانی با خانم میرلا کارمن گرکو سفیر کشور رومانی در ایران پیرامون مسائل گردشگری و اقتصادی استان فارس و منطقه کازرون و کوه‌چنار دیدار و گفتگو کرد.
باقی ماندن ایران در لیست سیاه FATF موضوع تازه ‎ای نیست/ پذیرفتن FATF مشکلی از کشور حل نمی‌کند
نماینده مردم کازرون در مجلس یازدهم:
ماینده مردم کازرون در مجلس یازدهم با بیان این جمله که باقی ماندن ایران در لیست سیاه FATF هیچ مشکلی برای کشور ایجاد نمی‌کند، مطرح کرد: گروه ویژه اقدام مالی هر سه ماه یک بار لیست خود را بروز کرده و گزارش جدید ارائه می‌دهد که طبق آن اگر کشوری شروط این گروه را پذیرفته باشد و به آن عمل کرده باشد، از این لیست حذف می‌شود و در غیر این صورت در لیست باقی خواهد ماند.
کشور ملوک الطوایفی نیست که افراد گزینه‌هایی خودشان را برای استانداری تحمیل کنند
به گزارش خبرنگار کازرون نما فریدون عباسی در گفت و گو با ایلنا با اشاره به اینکه هیچ قوایی در امور دیگر قوا دخالت نمی کند، افزود: به عنوان مثال قوه مجریه در امور قوه مقننه یا قوه مقننه به هیچ وجه در امور دیگر قوا نباید دخالت کنند.
توضیحات عباسی درباره توافق اخیر سازمان انرژی اتمی با آژانس/صرفا نظر کارشناسی و فنی خود را ارائه کرده‌ام
به گزارش کازرون نما؛ فریدون عباسی ، با اشاره به حاشیه‌سازی‌هایی که اخیرا پیرامون مصاحبه وی درخصوص توافق رئیس سازمان انرژی اتمی با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی انجام شده است، گفت: در مصاحبه‌هایی که اخیرا پیرامون این موضوع داشته‌ام...
تاکید دکتر عباسی بر تبدیل بزرگترین خانه قاجاری کازرون به ساختمان اداری میراث فرهنگی
در دیدار با مقامات وزارت میراث فرهنگی صورت گرفت:
به گزارش دریافتی کازرون نما؛ در راستای راهبرد جهاد خدمت دکتر فریدون عباسی برای پیشرفت منطقه، نماینده کازرون و کوه‌چنار برای دومین بار در دیدار با مقامات وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کشور بر رفع کمبود ها و مشکلات میراث فرهنگی کازرون تاکید کرد.
پاسخ فریدون عباسی به مطالب منتشره در مورد بازداشت در فرودگاه مسکو + فیلم
رئیس کمیسیون انرژی مجلس ضمن تکذیب شایعات منتشر شده در فضای مجازی تاکید کرد: ادعای بازداشت من در فرودگاه مسکو کذب محض است و فقط برای تخریب سفر هیئت پارلمانی مجلس به مسکو، صورت می گیرد.
گرایش به مدرک گرایی باید به مهارت‌آموزی بدل شود
نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی:
عباسی دوانی گفت: باید در کشور فکری به حال مدرک گرایی شود و چه در استان و چه در کشور باید به این مهم توجه شود.
منطقه ویژه اقتصادی کازرون به مرحله افتتاح رسید
پس از گمرک، با پیگیری و گره‌گشایی دکتر عباسی
به گزارش دریافتی کازرون نما، پس از پیگیری‌های مجدانه دکتر فریدون عباسی در راستای توسعه اقتصادی و کمک به حضور سرمایه‌گذاران در منطقه کازرون و کوه‌چنار و افتتاح گمرک کازرون در خردادماه امسال، این‌ بار نیز به همت نماینده مردم این منطقه، پس از یک وقفه سه ساله، گره منطقه ویژه اقتصادی کازرون باز شد تا در مهرماه پیش‌رو، این منطقه نیز افتتاح و به بهره‌برداری برسد.
پیگیری بودجه توسعه یا بهره‌برداری بیمارستان، تونل ها، زمین ورزش، فاضلاب، دانشگاه، کتابخانه، سد نرگسی، دریاچه پریشان، بیشاپور و تنگ ابوالحیات
طی دیداری صورت پذیرفت؛
در دیدار دکتر عباسی، نماینده کازرون و کوهچنار در مجلس، با ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس، پیگیری بودجه توسعه یا بهره‌برداری بیمارستان، تونل ها، زمین ورزش، فاضلاب، دانشگاه، کتابخانه، سد نرگسی، دریاچه پریشان، بیشاپور و تنگ ابوالحیات، صورت گرفت.
پیگیری عفو محکومین حوادث تقسیمات کشوری، نصب دوربین کنترل جرائم در سطح شهر، تعیین محل جدید دفن زباله و وضعیت کارخانه های راکد شهرستان
طی دیداری صورت گرفت؛
در دیدار نماینده کازرون و کوه چنار با ریاست دادگستری و دادستان جدید شهرستان کازرون، پیگیری عفو محکومین حوادث تقسیمات کشوری، نصب دوربین کنترل جرائم در سطح شهر، تعیین محل جدید دفن زباله و وضعیت کارخانه های راکد شهرستان، بررسی شد.
بررسی مسائل مختلف در دیدار نماینده کازرون و کوه‌چنار با فرماندار کازرون
طی دیداری؛
مسائل صنعتگران و سرمایه گذاران، مباحث آب منطقه، تصفیه خانه و سدهای نرگسی و چروم در دیدار نماینده کازرون و کوه‌چنار با فرماندار کازرون، بررسی شد.
ارتقاء جایگاه علمی و توجه به فرهنگ اسلامی-ایرانی از مهمترین مسائل پیش‌روی دانشگاه سلمان فارسی است
دکتر عباسی دوانی در دیدار با سرپرست دانشگاه سلمان فارسی کازرون، اظهار داشت:
دکتر عباسی در دیدار با سرپرست دانشگاه سلمان فارسی، گفت: ارتقاء جایگاه علمی و توجه به فرهنگ اسلامی-ایرانی از مهمترین مسائل پیش‌روی دانشگاه سلمان فارسی است.
روایت ریاست کمیسیون انرژی از مناقشه گازی ایران با ترکمنستان
نماینده مردم کازرون و کوه چنار؛
نماینده مردم کازرون و کوهچنار، که البته رئیس کمیسیون انرژی نیز هست، از مناقشه گازی ایران با ترکمنستان، روایت می کند.
 مجلس بر پایه نظریه مقاومت، باید دیپلماسی اقتصادی و عمومی را پیگیری کند
عباسی دوانی، با اشاره به اولویت های مجلس در حوزه سیاست خارجی:
دکتر عباسی: مجلس بر پایه نظریه مقاومت می‌تواند دیپلماسی اقتصادی و عمومی را پیگیری کند، در این صورت رفتار ما در منطقه مشخص می‌شود و می‌دانیم که در ابعاد جهانی چه اقداماتی را انجام دهیم.
مجلس یازدهم خانه آقازاده ها نیست/ رانت های مجلس باید از بین برود
دکتر فریدون عباسی:
ایجاد تمدن نوین اسلامی باید از مسیر دولت اسلامی باشد که برای رسیدن به این مهم مردم باید در رفاه باشند/ تنها راه حل بهبود اوضاع اقتصادی، تبدیل اقتصاد لیبرالی و سرمایه داری حاکم بر قوانین به اقتصاد مقاومتی و مولد بر قوانین است.
هر اقدامی که در سطح کشور انجام بدهیم اثرش به منطقه کازرون و کوهچنار هم می رسد/ مجلس باید مسیر دولت را ریل گذاری کند
دکتر فریدون عباسی، نماینده منتخب مردم شهرستان های کازرون و کوهچنار در مجلس یازدهم در گفتگویی اظهار داشت:
منتخب مردم کازرون در مجلس یازدهم، با اشاره به اهمیت مجلس در تصویب قوانین اظهار داشت: به گفته امام خمینی(ره)، مجلس در رأس امور بوده و موظف است که مسیر دولت را ریل‌گذاری کند/ هر اقدامی که در سطح کشور انجام بدهیم اثر خیرش به استان فارس هم می‌رسد و آثارش در منطقه کازرون و کوه چنار هم ظاهر می‌شود.
جدید ترین اخبار
تبلیغات